Spolupráce s Nadací Most k domovu pokračuje: Ženy pod tónem pobavily podporovatele paliativní péče

Novinky | 11. června 2024

Nadace Most k domovu Zlín v květnu opět uspořádala ve spolupráci pro své milé podporovatele a donátory akci ve spolupráci s Městským divadlem Zlín. Tentokrát to byla vtipná hudební komedie Ženy pod tónem v divadelním a hudebním klubu Dílna. Po skončení představení následovala krátká beseda o paliativní péči, kterou moderoval ambasador nadace, herec Městského divadla Zlín Rostislav Marek. Spolu s primářkou MUDr. Evou Hegmonovou připomněli vznik této instituce, která letos na jaře slaví 10. výročí od založení – www.nadacemdzlin.cz  

„Jste úžasní lidé se srdcem na správném místě a za takovou spolupráci jsme opravdu velmi vděční,“ říká Iva Zelenková z Nadace Most k domovu Zlín.

„Nadace Most k domovu oslavila  desáté výročí svého trvání důstojným a zároveň příjemným večerem v našem divadle. Bude mi nadále ctí být Nadaci nablízku, a to s podporou celého MDZ!“ říká ambasador nadace a herec MDZ Rostislav Marek.

Ženy pod tónem hrajeme na Letní scéně za divadlem pod širým nebem 12. a 21. června. Zbývají na ně poslední volná místa, neváhejte. Vstupenky koupíte tady.

Foto Emma Lukášová