Předprodej lístků na srpen začíná

Novinky | 10. června 2020

Krásná nová letní scéna na nádvoří za divadlem bude žít i v srpnu. "Letos je všechno tak trochu jinak, a tak namísto divadelních prázdnin herci (a nejenom oni) nastupují už 3. srpna do práce, abychom mohli pokračovat mimo jiné i v hraní pod širým nebem," prozradil ředitel MDZ Petr Michálek.

Podívejte se na program:

srpen VEN

Předprodej vstupenek začíná dnes v 11.00. Rezervace tady.

 

Podmínky a upozornění k venkovnímu hraní:

* V souvislosti s prevencí před nemocí COVID-19 platí pro vstup na představení aktuální pravidla a nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. Dezinfekce na ruce bude na místě k dispozici.
* Nutno počítat s rizikem nepříznivého počasí. Prosíme, sledujte web a sociální sítě MDZ, kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Pokud nebude možné představení v důsledku nepřízně počasí odehrát, budeme vracet vstupné. Představení může zůstat i nedohráno! V případě, že bude odehráno alespoň 30 min. představení a bude nemožné ho dohrát, vstupné nevracíme a nevzniká ani nárok na žádnou jinou kompenzaci.
* Na výše zmíněná představení nelze uplatnit bonusy z předplatenek ani kupóny z kupónového předplatného. Na vstupenky nejsou poskytovány žádné slevy.
* Doporučujeme teplé oblečení, případně deky s sebou!.
* Občerstvení se bude řídit aktuálními nařízeními Ministerstva zdravotnictví ČR.

 UPOZORŇUJEME DIVÁKY, NADÁLE TRVÁ POVINNOST MÍT PŘI VSTUPU DO DIVADLA I BĚHEM OPEN-AIR PŘEDSTAVENÍ ROUŠKU!