Pojďte dál – vzduch je čistý!

Novinky | 27. srpna 2020

V srpnu jsme se potkávali na vyprodané Letní scéně pod širým nebem. Pomalu přichází čas, kdy bychom rádi před plným hledištěm pokračovali, i když se přesuneme dovnitř. My se na diváky moc těšíme a děláme vše proto, aby návštěva Velkého sálu, Studia Z a Dílny byla pro ně co nejbezpečnější a zároveň co nejpříjemnější. Hned v září nás čeká z jara odložená premiéra Poprasku na laguně. Návrat do Velkého sálu zažije po deseti letech obnovené legendární představení Sluha dvou pánů.

Všechna naše opatření související s prevencí proti šíření nemoci COVID-19 konzultoval osobně ředitel MDZ Petr Michálek s ředitelkou Krajské hygienické stanice Evou Sedláčkovou. Vnitřní prostory pravidelně desinfikujeme od rozlehlých ploch našeho foyer až po detaily jako jsou kroužky s čísly v šatnách. Investujeme také do nového výkonného ozónového generátoru, který účinně likviduje viry a bakterie v sále. Pro návštěvníky kulturních akcí nad sto osob aktuálně z nařízení Ministerstva zdravotnictví platí povinnost mít roušku. Když to všechno sečteme dohromady, vychází nám jediné: návštěva divadla s rouškou je podstatně bezpečnější než například pobyt v nákupním centru bez roušky.

Milí diváci, věříme, že se nenecháte odradit a že se budeme potkávat při představeních i nadále. Bez vás to totiž nemá smysl!

Vaše divadlo