Komedie, české premiéry a muzikál. Roční předplatné 2022 je v prodeji!

Novinky | 2. listopadu 2021

Komedie, české premiéry a muzikál – s nabídkou nového ročního předplatného přichází Městské divadlo Zlín. „V příštím roce nás čeká několik krásných a nezapomenutelných večerů,“ těší se umělecký šéf MDZ Patrik Lančarič. Hracími dny budou opět úterky a pátky, začátky jsou vždy v 17.00. Roční předplatné je v prodeji od 1. listopadu.

Každý rok je jednou ze základních linií předplatného série komedií a jinak tomu není ani teď. „A doplňují ji linie další, specifičtější, jako je například muzikál. Ten už je v repertoáru MDZ tradicí. A my dobré tradice ctíme, protože bez kvalitního muzikálu už si zlínskou divadelní sezónu nedokáže představit, myslím, nikdo. A opět nebudou chybět ani novinky – české premiéry, tedy hry, které jako první v Česku uvidí právě předplatitelé Městského divadla Zlín,“ upřesnil Patrik Lančarič.

Jaké nové tituly tedy diváci uvidí? Komedie Noc bláznů, Společenstvo vlastníků a Baskerville: Záhada Sherlocka Holmese, muzikál Donaha! a novinky Mary a Albion.

Roční předplatné je od svého vzniku oblíbeným vánočním dárkem a majitelům nabízí řadu výhod, např. velmi výhodnou cenu za šest titulů (950 Kč), stálé místo v hledišti, program na dva měsíce dopředu do schránky zdarma, možnost přednostní rezervace vstupenek, besedy s herci po představeních a další. Zakoupit ho můžete osobně v pokladně divadla, nebo elektronicky.