Aktuální informace pro předplatitele, majitele bonusů, Vánočního balíčku, dárkových poukazů a vstupenek za neodehraná představení

Novinky | 10. července 2021

Pro sezónní předplatitele:

Nebudeme dohrávat sezónu, kterou 2x přerušila uzávěra divadla kvůli pandemii. Od 31. května vám na pokladně MDZ vrátíme poměrnou část peněz za neodehraná představení Svobodné sezóny a zároveň vám od tohoto data nabídneme nové sezónní předplatné 2021/22 (září – červen).

Zbyly vám bonusy z předplatenek? Můžete je uplatnit na představení, která nabídneme na volnou kasu v červnu, srpnu a září 2021 (včetně festivalu Setkání Stretnutie). Poté už bonusy z ukončeného předplatného nebude možné uplatnit.

Utekla vám v rámci předplatného představení Osobní poplach a Poprask na laguně? Budeme je hrát i v nové sezóně. Předplatitelům, kteří tato představení nestihli nabídneme slevový kupon na některou z repríz na volnou kasu.

Inscenace Smrt obchodního cestujícího, Jednou budem dál, Glorie  a Pan Kaplan má stále třídu rád končí bez derniéry.

Chcete si obnovit předplatné na sezónu 2021/2022? Podivejte se, co pro vás chystáme! ZPÁTKY DO GALA!

 

Pro majitele Ročního předplatného R1 a R2

Od 31. května vám na pokladně MDZ vrátíme poměrnou část peněz za neodehraná představení skupin R1 a R2 Svobodné sezóny. Nové předplatné vám nabídneme, jak jste zvyklí – tedy na podzim.

 

Pro majitele kuponového předplatného:

Platnost kuponového předplatného z doby, kdy divadlo muselo být z rozhodnutí vlády uzavřeno, prodlužujeme až do června 2022. Kupony bohužel nebude možné uplatnit na open air představení na Letní scéně.

 

Pro majitele Dárkových poukazů

Platnost Dárkových poukazů z doby, kdy muselo být divadlo z rozhodnutí vlády uzavřeno, prodlužujeme až do června 2022.

 

Pro majitele Vánočního balíčku

Platnost tohoto produktu prodlužujeme do června 2022. Zároveň jsme museli vzhledem k upravenému provozu divadla pozměnit náplň Vánočního balíčku. Nově obsahuje tyto inscenace: DNES VEČER NEVAŘÍM, POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, HAROLD A MAUDE, POPRASK NA LAGUNĚ.

 

Pro majitele vstupenek za neodehraná představení

Pokud jste si koupili vstupenky na představení, která jsme plánovali uvést v náhradních termínech – na inscenace Smrt obchodního cestujícího, Glorie, Jednou budem dál – vrátíme vám vstupné. Tyto inscenace už nebudeme hrát.

 

Prosíme, přečtěte si před návštevou divadla, jaká bezpečnostní opatření musíme při představení dodržovat, ať nejste na místě zaskočeni. Děkujeme za pochopení.