Aktuální informace pro předplatitele a diváky

Novinky | 13. června 2020

Vážení diváci, v souvislosti s koronapandemií čeká i naše divadlo řada změn. Jste majiteli předplatného, dárkového poukazu nebo vstupenek na představení, které jsme nemohli odehrát? Podívejte se, co a jak:

 

Sezónní předplatné

Tituly, které jsme pro Vás v rámci předplatného nestihli před uzavřením divadla odehrát, uvedeme v náhradních termínech na podzim (září – prosinec 2020), včetně premiéry Poprasku na laguně (naplánována je znovu na 5. září 2020). O termínech představení budeme včas informovat.

Peníze za sezónní předplatné nevracíme.

 

Kuponové předplatné

Pokud jste kupony ještě nevyměnili za vstupenky, můžete je použít až do konce roku 2020. Kuponům jsme prodloužili platnost.

Pokud už jste kupony za vstupenky vyměnili a představení se neodehrálo, dostanete na pokladně při vracení vstupenek kupon nový (je nutné osobně se dostavit na pokladnu MDZ).

Peníze za kuponové předplatné nevracíme.

 

Roční předplatné (skupiny R1 a R2)

Pro tyto skupiny dohrajeme všechna chybějící představení do konce roku 2020, jak bylo v plánu.

Peníze za roční předplatné nevracíme.

 

Nevyčerpané bonusy z předplatenek

Oba bonusové kupony ze stávajících předplatenek můžete uplatnit až do konce roku 2020, a to jak na domácí představení, tak na hosty.

Pokud nám budou okolnosti přát, tak do konce roku 2020 nabídneme například Divadlo Járy Cimrmana, přijede Pražský komorní balet s představením Kytice, uvedeme Louskáčka Moravského divadla Olomouc. A máme nové termíny na Cyrana a Lakomce

Chcete bonusy uplatnit raději na tituly ze zlínské produkce? I to je možné! V srpnu pro Vás oprášíme divácký hit Sluha dvou pánů s výborným Radovanem Králem v hlavní roli a už v těchto dnech začínáme zkoušet inscenaci Poslední ze žhavých milenců s Martou Bačíkovou a Pavlem Vackem. Žádný z těchto titulů nebude zařazen do předplatného. Nebo si vyberete z představení na Studiu Z, či v Dílně.

Peníze za bonusy proplácet nebudeme.

 

Dárkové poukazy

Platnost dárkových poukazů prodlužujeme až do konce roku 2020.

Peníze za dárkové poukazy nevracíme.

 

Jednotlivé vstupenky na představení

Za jednotlivé vstupenky na představení, která jsme nemohli odehrát, vám vrátíme peníze, nejpozději však do 30. června 2020.

Jak postupovat?

Buď vstupenky oskenujte (e-vstupenku jen přiložte) a pošlete spolu s Vaším číslem účtu na e-mail prodej@divadlozlin.cz, nebo vstupenky přineste po 11. 5. osobně na pokladnu.

Vstupenky na Cyrana a Lakomce zůstávají v platnosti, podařilo se nám sjednat náhradní termíny na září 2020.