Ceny Thálie

Zdeněk Julina

Širší nominace na Cenu Thálie 2020 v kategorii Činohra, muži za roli Jožky Slováka v inscenaci Osobní poplach v režii Břetislava Rychlíka.

Kateřina Liďáková

Širší nominace na Cenu Thálie 2017 v kategorii Činohra, ženy za roli Uny v inscenaci Blackbird v režii Petra Michálka.

Jana Tomečková

Širší nominace na Cenu Thálie 2016 v kategorii Činohra, ženy za roli Violet Westonové v inscenaci Srpen v zemi indiánů v režii Petra Štindla.

Tomáš David

Tomáš David je v užší nominaci na CENU THÁLIE 2015 v kategorii muzikál, opereta nebo jiný hudebnědramatický žánr za mimořádný jevištní výkon v roli Jánošíka v muzikálu Malované na skle v režii Hany Mikoláškové.

 

Hana Tomáš Briešťanská

Hana Tomáš Briešťanská byla zařazena do širší nominace na CENU THÁLIE 2014 za mimořádný jevištní výkon v roli Dory Idesové v inscenaci Žítkovské bohyně režiséra Doda Gombára.

Radovan Král

Herec Městského divadla Zlín a pětinásobný držitel divácké ceny Aplaus Radovan Král byl zařazen do širší nominace na CENU THÁLIE 2012 za mimořádný jevištní výkon v roli Oresta v inscenaci Oresteia režiséra J. A. Pitínského.

Kateřina Králová

Herečka Městského divadla Zlín Kateřina Liďáková (tehdy Králová) byla na návrh poroty zařazena do širší nominace na CENU THÁLIE 2010 za mimořádný jevištní výkon v roli Jeleny v inscenaci Strýček Váňa pod režijním vedením Martina Františáka.

Petra Hřebíčková

Herečka Městského divadla Zlín Petra Hřebíčková získala Cenu Thálie 2008 v oboru činohra za ženský herecký výkon v titulní roli inscenace Maryša od bratří Mrštíků v režii Martina Františáka.

Dušan Sitek

Herec Městského divadla Zlín Dušan Sitek se ocitl v širší nominaci na Cenu Thálie 2008 v oboru činohra za mužský herecký výkon v roli Lízala taktéž v inscenaci Maryša.

Helena Čermáková

Členka zlínského souboru Helena Čermáková byla nominována do nejužšího výběru tří na Cenu Thálie 2006 v oboru činohra za titulní roli Hippodamie v melodramatu Smrt Hippodamie.

Petra Hřebíčková

Díky roli Zuzanky v komedii Figarova svatba herečka našeho divadla Petra Hřebíčková figuruje mezi 10 nominovanými na cenu Thálie 2005.

Helena Čermáková

Herečka našeho divadla Helena Čermáková se objevila v širší nominaci na Cenu Thálie 2004 v oboru činohra za ženský herecký výkon v roli Lady Torrancové v inscenaci Sestup Orfeův.

Lubor Tokoš

Za celoživotní dílo byla udělena Cena Thálie 2001 herci Luboru Tokošovi.

Helena Čermáková

V oboru činohra obdržela Cenu Thálie 1999 herečce Městského divadla Zlín Heleně Čermákové za roli Júdit ve stejnojmenné divadelní hře autorů Rostislava Křivánka a Vladimíra Franze.