Veroničin pokoj – Divadelní spolek Kroměříž

Ira Levin
režie: Ladislav "Láry" Kolář
délka: 80 minut bez přestávky

Studenti Susan a Larry se ocitnou v honosné usedlosti, kam je přivedou správci domu manželé Mackeyovi. Ti tvrdí, že Susan je až nápadně podobná Veronice, mrtvé dceři jejich zaměstnavatelů. Susan je oproti nedůvěřivému Larrymu laskavější a chce starému páru skutečně pomoci. Přijme tedy podivný návrh, proměnit se na jedno odpoledne v dávno mrtvou Veroniku. Jenže když se dveře, za kterými se Susan připravovala na svoji „roli“ posléze otevřou, všichni se k dívce chovají, jako by byla skutečně Veronikou, a navíc tvrdí, že je rok 1935…

Shlédněte tedy příběh, u kterého až do poslední chvíle není jasné, co vlastně sledujeme. Sci-fi fantazii? Ďábelsky vykonstruovaný vtip? Hra je, dle jejího autora Iry Levina, psychothriller. Velmi sugestivní představení plné emocí, pochyb a překvapení, o kterém přemýšlíte ještě dlouho po návratu domů.

Přijďte a posuďte sami.

Hrají: Jana Štěpánová, Jana Hostičková, Jiří Kašík, Miroslav Michajlovič

Nejbližší představení

27.05.
19:00
Studio Z Změna termínu z 27. 3. na 27. 5. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud někomu nový termín nevyhovuje, může je do 10 dnů vrátit v pokladně, nebo naskenované poslat na prodej@divadlozlin.cz. Děkujeme za pochopení.