Kabelkový veletrh – Naděje Zlín

V pondělí 27. května 2024 se setkáme ve foyer Městského divadla Zlín, kde od 15 do 18 hodin bude probíhat již třináctý ročník benefiční akce s názvem Kabelkový Veletrh – pomoc, co se nosí.

Pokud máte doma kabelku, kterou již nenosíte nebo Vám nedělá radost, přineste ji na jedno z našich sběrných míst a zapojte se tak do této jedinečné benefiční příležitosti.

Sběr kabelek běží na našich sběrných místech od 8. dubna do 10. května 2024. Samotná akce se bude konat 27. května v divadle, kde bude možné si tyto jedinečné kabelky koupit. Těšit se můžete na velký výběr nejrůznějších druhů a stylů kabelek a batohů, od zachovalých, až po zcela nové nenošené kousky.

Výtěžek z akce poputuje do Sociálně-terapeutických dílen, kde klienti s mentálním hendikepem získávají a rozvíjejí své pracovní návyky, komunikaci a motorické dovednosti. Prohlubují také péči o sebe a nacvičují si tím orientaci a větší míru samostatnosti v životě. Vytváří moc pěkné rukodělné výrobky, které budete mít možnost si na akci taktéž zakoupit za krásné ceny.

Nejbližší představení