Dan Bárta a Rozhlasový Big Band Gustava Broma – KONCERT ZRUŠEN!

Jednotlivé vstupenky můžete vrátit v pokladně (po – pá 11.00 – 18.00), nebo poslat do 10 dnů na prodej@divadlozlin.cz (spolu s číslem svého účtu a skenem vstupenky), vrátíme vám peníze.

Hudba pro big bandy patřila odjakživa k nejprogresivnějším směrům jazzové tvorby. Big Band Gustava Broma patří k těm nejvíce uznávaným doma i v cizině. Na jeho koncertech hostovali mimo jiné Maynard Ferguson, Dizzy Gillespie, Diana Ross and The Supremes, Ray Conniff či Ray Charles.

Zpěvák Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel ceny Anděl, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere. Jazzovým fanouškům jistě utkvěla jeho spolupráce s triem Roberta Balzara. Nezaměnitelný hlas Dana Bárty okouzluje už dlouhá léta příznivce jazzu, soulu, rocku i popu. Těžko tak mohl Rozhlasový Big Band Gustava Broma ulovit v českých vodách vhodnějšího hosta svého výjimečného koncertu.